אודותינו
דף הבית אודותינו

אודותינו

חברת WATT-1 נוסדה על מנת לתת פתרונות בתחום האודיו וידאו, בדרך חדשה, באיכות ובשרות ללא פשרות.

בחברה עובדים: אדריכלית, מעצב פנים, יועץ סאונד, אנשי מכירות ומתקינים מנוסים. אנו מתמחים במכירה והתקנה של מערכות סאונד ביתי ומוסדי ומלווים פרוייקטים משלב השרטוטים ועד הגמר. תחת ידינו עברו מאות בתים ועשרות חדרי ישיבות ומסעדות.

יבוא פתרונות אודיו | וידאו

WATT-1 יבואנית של מעמדים ומתקנים לטלוויזיות מסוגים שונים ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בין מוצרי הייבוא שלנו נמנים: עמודי נירוסטה, סטנד רצפתי, זרוע חשמלית, מעלית מרהיט, מעלית הפוכה מהתקרה, מעלית מתקרה למקרן ועוד..

מערכות קולנוע ביתי

אנחנו מתמחים בתכנון, הקמה, והטמעה של מערכות קולנוע ביתי עם הטכנולוגיה והציוד המתקדמים ביותר, לרשותכם צוות מקצועי שיעזור לכם לתכנן ולבחור את הטוב ביותר עבורכם.

תמיכה ושירות

אנחנו בחברת Watt – 1 מאמינים כי לקוח מרוצה הינו מעל לעל דבר אחר ולכן אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך מקצועי שכל כולו לתת לכם תמיכה, שירות וייעוץ בכל הנוגע לחויית הצפייה והשמיעה שלכם בבית.
0
פרוייקטים בעבודה
0 +
פרוייקטים סגורים
0
שנות וותק
0 +
לקוחות מרוצים

ה"אני מאמין" שלנו

אנחנו מאמינים כי שמירה על מקצועיות מתמדת תוך שילוב של עיצוב חדשני יתן לכם הלקוחות את החוויה המושלמת למערכת קולנוע ביתי. בנוסף אנו מעמידים לשירותכם מערכת תמיכה ושירות מקצועית שתענה לכם על כל שאלה ותעזור לכם לתכנן את הבית המושלם.

מקצוענות ומיקצועיות
אצלנו אין "חאפרים" כולנו בעלי הכשרה וניסיון 100%
תכנון ועיצוב סאונד
נשמח לייעץ לכם בבחירת המערכת המתאימה ביותר 100%
חדשנות וחידושים
תמיד בקדמת הטכנולוגיה, שאלו אותנו על כך 100%
שירות ותמיכה
שירות ותמיכה מלאה לכל סוגי המוצרים שלנו 100%