דף הבית 5 הכללים לבחירת מעלית למסכים

5 הכללים לבחירת מעלית למסכים

מעלית למסכים עד לא מזמן נחשבה למותרות של בעלי ההון והממון אך כיום נוכל למצא את אותם מתקנים אצל לא מעט בעלי מסכי טלוויזיה, אצל חלק היא תהיה מעלית מהתקרה, מהקיר או אפילו מעלית מרהיט שעולה למעלה מתוף פתח מוסתר. הסיבה לירידה במחירים היא שהפתרונות המיובאים מחול והמגוון הגדול הביאו להוזלת העלויות. אך יחד עם זאת עדיין חייבים לקחת בחשבון מספר גורמים לפני שאתם בוחרים לקנות מעלית למסכים, ושכוללים את סוג המתקן, סוג הקיר, המתקין ועוד ואילו המחיר הוא האחרון שבהם.

לא קונים לפני שמוודאים את 5 הכללים

כפי שאמרנו רכישת מעלית למסכים חייבת להיות לאחר בחינה ובדיקה של 5 יסודות עיקריים, ללא יסודות אלו אנו עלולים למצוא את עצמנו עם מתקן שאינו משרת אותנו כראוי במקרה הטוב ובמקרה הגרוע עם מסך מרוסק על הרצפה. אז אילו דברים עלינו לבדוק ולוודא שהם מתקיימים על מנת שרכישת מעלית למסכים תהיה איכותית, יעילה ותשרת אותנו כראוי? הנה לפניכם:

  • ייעוד – הגדרת הייעוד הינה הבסיס לכל מעלית שתבחרו, מעלית למסכים שיורדים מהתקרה שונה לחלוטין ממעלית למסכים שעולים מרהיטים, לכן חשוב להגדיר את הייעוד של המתקן וגודל המסך, כך תבטיחו לעצמכם בחירה נכונה.
  • מיקום התקנה – בחירת סוג המעלית מושפע ממיקום ההתקנה, מעליות שמיועדות להתקנה עילית כלומר מהתקרה שונות ממעליות למסכים המיועדים להתקנה בתוך רהיטים ממש כמו שמתקן קיר שונה ממתקן עמוד. חשוב לציין כבר בהתחלה מה המיקום המיועד על מנת שתוכלו לבחור את הסוג המתאים לכם ביותר.
  • מותג – הרבה טועים לחשוב שמותג הינו סימן למחיר גבוה ללא סיבה, יש חשיבות להבין כי מותגים לרוב הם מוצרים בעלי איכותיות גבוהות יותר. כאשר רוכשים מותג מובטח לכם שהמוצר אכן יעשה את מה שהוא אמור לעשות ויהיה עמיד כמו שהובטח לכם.
  • התקנה – אסור להתפשר על ההתקנה, התקנה לא מקצועית שווה לאסון, בין אם זה אומר שהמתקן עלול ליפול או שלא תהנו מהעובדה שהתקנתם מעלית למסכים. חשוב להקפיד על הזמנת בעל מקצוע מיומן שיודע ומבין את אופי ההתקנה של מעלית למסכים.
  • אחריות – אחריות מהווה את האישור הסופי לאיכות ולטיב של מעלית למסכים, ככל שהאחריות ארוכה יותר ומקיפה יותר כך מובטח לכם שהמוכר סומך על המוצר שלו וניתן להסיק מכך שהוא איכותי וטוב יותר.

תכנון מראש נגד כאב ראש

החלטתם שאתם רוצים להתקין מעלית למסכים אצלכם בבית, במשרד או בעסק. מעולה, מה שאתם צריכים לעשות כעת זה לתכנן היטב את המיקום המיועד ושיכלול את כל 5 המרכיבים שדיברנו עליהם קודם. כל תהליך התכנון הנכון צריך להיעשות על ידי בעל מקצוע, כך לא תופתעו לגלות שחסר לכם חיבור כזה או אחר, בעל מקצוע גם יידע לבחון את הקיר המיועד להתקנה ולהגיד לכם אם הוא יוכל לעמוד בעומס של המסך אותו אתם מתכוונים לתלות. בנוסף חשוב לקחת בחשבון את המיקום, המיקום צריך לשרת אתכם כצופים ולאפשר לכם זוויות צפייה נוחות שתוכלו להנות ולא לסבול מכאבי צוואר. לסיכום חשוב לבחור מסך איכותי, מעלית למסכים שתהיה איכותית ועמידה ומתקין מקצועי שידע לשלב את כל הדברים יחד.