דף הבית 5 השדרוגים לחדר השינה שלכם

5 השדרוגים לחדר השינה שלכם

יש 3 מקומות בבית שלנו שאנחנו נמצאים בהם רוב הזמן אלו הם הסלון, המטבח וחדר השינה. על המטבח והסלון כבר דיברו לא מעט ומגוון השדרוגים כמעט ואין סופי, אך בכל הנוגע לחדר השינה הדברים כאילו ונשמרים בסודי סודות, למרות שכל התוספות והשדרוגים באים לייצר לנו חווית מגורים טובה ומיוחדת יותר, לדוגמה מיטה חשמלית, מעלית לטלויזיה מהתקרה, כריות עם זיכרון משקל, או אפילו מזרון מחורץ לשיפור היציבות בשינה. אז הנה לפניכם 5 השדרוגים לחדר השינה שפשוט יגרמו לכם להישאר עוד שעה במיטה.

לא תאמינו איך הסתדרתם עד היום בלי זה

חדר השינה הוא המקום שאנחנו מגיעים אליו בסופו של יום, לעיתים זה יהיה סוף יום עבודה, בילוי או סתם עוד יום. חדר השינה יכול להיות מקום מעניין וכיפי לשהות בו בזכות כמה שדרוגים מעניינים:

 • מיטה חשמלית לשיפור זוויות השינה
  יש חשיבות גדולה מאוד להתאמת זווית המיטה לגופנו, כאשר יש התאמה אנחנו ישנים טוב יותר. למיטות חשמליות יש אפשרות לשינוי זוויות התאמה מושלמת, היתרון הוא שאם אנו רוצים לקרא או לצפות בטלויזיה נוכל למקם את זווית המיטה באופן כזה שיהיה לנו נעים ונוח יותר ואם נשלב מעלית לטלויזיה מהתקרה על אחת כמה וכמה.
 • מזרון מחורץ
  אחד הטרנדים החמים כיום הוא שימוש במזרן מחורץ, למעשה זהו מזרן שיש לו חתכים רוחביים. בעת השינה ניתן להכניס את הזרועות לאותם פתחים במזרון ובכך לשמור על קו ישר של הגב בזמן השינה כאשר אנו שוכבים על הצד. למזרון יש יתרונות רבים שמשפרים את חווית השינה שלנו לאין שיעור.
 • כרית ויסקו
  ויסקו נקרא גם ספוג זיכרון, משתמשים בו למזרונים וכריות. אם תוסיפו כרית או מזרון ויסקו לחדר המיטות שלכם לא רק שהשינה שלכם תשודרג אלא גם החלומות שלכם יראו טוב יותר. יש כיום מגוון סוגים כאשר המומלץ ביותר הוא השילוב בין כרית ויסקו ולוחיות ג’ל המשמשות לקירור בקיץ ולחימום בחורף.
 • מעלית לטלויזיה מהתקרה

הטרנד החם ביותר של חדרי השינה, התקנת מעלית לטלויזיה מהתקרה, עוד לא הייתה לכם חווית צפיה שכזו. החדר תמיד נראה נקי ומסודר. יש יתרונות רבים לשימוש במתקן מעלית לטלויזיה מהתקרה כאשר הבולט שבהן הוא היכולת לשלוט על זווית הצפיה, כך תוכלו לכוון את המסך בדיוק כמו שאתם רוצים ולמקסם את חווית הצפיה שלכם.

 • מערכת שמע ורמקולים סמויים
  אם לא די בהתקנת מעלית לטלוויזיה מהתקרה הרי שהשילוב המושלם הוא תוספת של מערכת שמע עם רמקולים סמויים, תוכלו לנגן לכם נעימות מרגיעות או לשפר את החוויה שבצפייה בטלוויזיה. יש כיום פתרונות מעוצבים המשתלבים בעיצוב הכללי של הבית.

אז מה תאמצו לחדר השינה שלכם?

אין הכוונה במאמר זה לגרום לכם להישאר בחדר מבלי לצאת אבל אם בממוצע מתוך 24 שעות ביממה אנחנו נמצאים כ 7-9 שעות בחדר (כולל שעות השינה) כדאי שגם ניהנה בדרך מאיכות חיים ובכלל זה המיטה שלנו, הכרית וכמובן התוספת שנמצאת כמעט בכל חדר שינה שני הלא היא הטלוויזיה, ההתקנה של מעלית לטלויזיה מהתקרה חוסכת לנו מקום ומאפשרת לנו להנות עוד יותר מזמן איכות בעת הצפיה.