דף הבית 5 יתרונות למעלית לטלוויזיה

5 יתרונות למעלית לטלוויזיה

מהי בעצם מעלית לטלוויזיה? רק לאחרונה שמעתי על הטכנולוגיה של מעלית לטלוויזיה. מאז ומעולם חשבתי שמעלית נועדה לשאת נוסעים בין הקומות השונות בבנייני מגורים ועסקים. מסתבר שיש עוד סוגים של מעליות ואחת מהן היא המעלית לטלוויזיה. פתרון חדש הצובר תאוצה בייחוד בעולם העיצוב. אדריכלים ומעצבים רבים אוהבים מאוד להציע ללקוחותיהם את פתרון המעלית לטלוויזיה כיוון שיכולה להוות חלק מהעיצוב האינטגרלי של הסלון או חדר האורחים. אז חקרתי, בדקתי והבנתי מהם היתרונות של מוצר כזה והאם הוא יכול לתרום לחווית הצפייה שלנו.

מדוע נרצה לרכוש מעלית לטלויזיה

 1. חיסכון במקום –
  אם אין לכם מקום להניח את הטלוויזיה בסלון או ברצונכם  להכניס לסלון פריט חדש התורם לעיצוב הסלון שלכם ולא לוותר על טלוויזיה בחדר האורחים, מעלית לטלוויזיה בהחלט יכולה להתאים לכם.
  אפשר לייצר מעלית שתתאים במיוחד עבורכם ולהתקין אותה בתוך רהיטים שונים הנמצאים בבית.
 2. הגנה –
  לא פעם מסך הטלוויזיה נפגע כי הילדים לא הפסיקו להשתולל ולשחק עם כדור בבית. כאשר הטלוויזיה מוסתרת בתוך רהיט אין שום סיכוי שמשהו יכול להסב לה נזק. בנוסף, לעתים קרני השמש החודרות מבעד לחלון יכולות לפגוע באיכות המסך. כאשר נסתיר את הטלוויזיה נגרום למסך לשמור על איכותו.
 3. אחסון –
  ישנם רהיטים המיוצרים במיוחד עבור המעלית לטלוויזיה העונים על פונקציות נוספות. בתוך הארון עם המעלית ניתן לאחסן כמות נכבדה של חפצים, ניתן להסתיר את חוטי הטלוויזיה בקלות ואף אפשר להזמין ארון מעוצב בסגנון שאנחנו אוהבים.
 4. נוחות –
  המעלית, בנוסף ליכולת שלה לעלות ולרדת יכולה גם להסתובב ברוב המקרים, כך שגם אם אינה נמצאת במקום האידאלי עבורה, יש ביכולתה להסתובב וכך תוכלו לצפות בטלוויזיה מזוויות ומקומות שונים בחלל החדר.
 5. הפחתת אי סדר –
  בדרך כלל לקונסולות טלוויזיה יש משקל רב בתוך החלל. גם אם הכל באמת מסודר לעתים יש תחושה של עומס. על ידי הסתרת הטלוויזיה והשימוש בה בעזרת המעלית רק כאשר נרצה לצפות בטלוויזיה יכול לתת תחושה של סלון מסודר ומאוורר יותר.

חדשנות ויעילות נכנסים אל חיינו

אז עד עכשיו לא באמת ידעתי להעריך נכון את הגילוי החדשני עליו דיברתי קודם לכן. באמת לא עלה בדעתי שאת הטלויזיה ניתן להסתיר בארון או בנישה אשר מעוצבים במיוחד עבורנו. היתרונות באמת מדברים בעד עצמם, בייחוד כאשר אנחנו אנשים עם לוח זמנים צפוף מאוד ואין לנו את היכולת לצפות בטלוויזיה כמו שהיינו רוצים. אז מדוע שהיא תתפוס מקום בבית בכל עת ולא רק מתי שאנו באמת משתמשים בה ובשאר הזמן נהנה מעיצוב נקי ומינימליסטי. בנוסף, זה מאוד נחמד שאפשר לגוון ושהחלל מסוגל להשתנות ולא להישאר סטטי. אמנם דיברתי על חדר האורחים והסלון אך כמובן שאותו הפתרון תקף לכל חדרי הבית ובפרט חדר השינה שבדרך כלל עמוס בשידה, ארון ומיטה. אם אנחנו אנשים שאוהבים לצפות בטלוויזיה בחדר השינה שלנו, פתרון של מעלית לטלוויזיה החבויה באחד מהארונות בהחלט יכול לעשות עבודה נהדרת.