דף הבית 5 סיבות לרכישת סטנד נירוסטה לטלוויזיה

5 סיבות לרכישת סטנד נירוסטה לטלוויזיה

כולנו זוכרים איך בעבר היינו מניחים את הטלוויזיה שלנו על מזנון ישן שקיבלנו מסבתא או קנינו בעצמינו כיוון שאז פתרון זה היה הפתרון המומלץ, הרגיל הנמצא כמעט בכל בית. כיום נוספו פתרונות רבים שהם גם אלמנטים עיצובים בנוסף לעובדה שאנחנו מלבישים עליהם את הטלוויזיה שלנו. בעבר החשיבות למעמד הטלוויזיה לא קיבלה את המקום המגיע לה. כיום כאשר מעצבים ואדריכלים מציעים רעיונות ופתרונות לעיצוב הבית, מעמד הטלוויזיה באופן כללי ופרט סטנד הנירוסטה עליו נרחיב בהמשך, מקבלים מקום מיוחד ולקחים בחשבון כחלק מהעיצוב הכללי של החלל. מעצבי פנים ואדריכלים מאוד אוהבים להשתמש במעמד נירוסטה כמעמד לטלוויזיה ולעצב אותו בצורה מיוחדת כיוון שנותן לבית לסלון או לחלל בו נמצא נראה ייחודי ויוצא דופן שלא נראה בכל בית. ישנם כמה סוגים של סטנדים מנירוסטה. יש את הסטנד נירוסטה המותקן מהרצפה לתקרה, סטנד המותקן מהתקרה וסטנד נירוסטה המותקן מהרצפה וסטנדים ניידים.

למה דווקא מנירוסטה

למה יש כל כך הרבה סוגים של סטנדים מנירוסטה ומה היתרונות של החומר הזה. בואו נבדוק!

 1. עמידות בפני קורוזיה –
  חומר הנירוסטה עמיד ביותר ומסוגל להתקיים בכל סוגי החללים הקיימים ללא החלדה , גם בסיסיות החשופות לחוץ ועמיד ביותר גם בטמפרטורות חמות מאוד.
 2. חוזק –
  עמודי הנירוסטה במיוצרים מפלדת אל-חלד הם מאוד חזקים. יכולים לשאת משקל רב ולא נחשב לחומר מהיקרים בשוק כך שעוזר להזיל הוצאות.
 3. ניקיון –
  מאוד קל לנקות את עמודי בנירוסטה כך שנראים תמיד חדשים ואין צורך להחליפם במשך תקופות ארוכות.
 4. אסתטיקה –
  עמודי הנירוסטה יכולים להגיע בגימורים שונים ונותנים מראה מאוד אסתטי ונקי ויכולים להשתלב יפה בסגנון העיצובי של החלל ולתת לו מראה נקי.
 5. עמיד בפני חרקים –
  לא ניתן לחורר את חומר הנירוסטה ולכן שום דבר לא יכול לעבור דרכו. מאוד יתאים לבתים עם ילדים ובעלי חיים.
 6. מאפיינים נוספים –
  חומר הנירוסטה הוא עמיד ביותר, אינו דורש תחזוקה רבה ופעמים רבות נבחר בו כיוון שהוא הבחירה הכי פחות יקרה לחומר המחזיק זמן רב, נראה טוב ויציב מאוד.

הבחירה הנכונה ביותר

אני לא יודעת מה אתכם אבל אני השתכנעתי. אז אם גם אתם השתכנעתם לגבי עמודי הנירוסטה מהסיבה הפשוטה שיש להם כל כך הרבה יתרונות חשוב שתדעו אצל מי אפשר לרכוש מעמד כזה. כדאי לכם לפנות לחברה המעסיקה מתקינים מקצועיים היודעים בדיוק איך להרכיב את העמוד בצורה היציבה ביותר כיוון שנושא משקל רב ולא היינו רוצים שמישהו יפגע. חשוב שבעל המקצוע יכיר את הטלוויזיה אותה הוא הולך להתקין. כדאי אפילו לרכוש את המתקן מאותו מקום בו רכשתם את הטלוויזיה כך שהכול יבוצע בפעם אחת. בנוסף חשוב מאוד שהמתקין ידע איך להתקין את מערכת החשמל ואיך להתעסק עם החוטים השונים בכדי שהכול יעבוד בצורה תקינה ולא תצטרכו לתחזק את המוצר במשך זמן רב.